WWW.SKSERVIS.CZ
Záhumenská 453, 517 71 České Meziříčí,
info@skservis.cz, 494 661 131

SK SERVIS České Meziříčí - MANIPULAČNÍ TECHNIKA

SK SERVIS, Záhumenská 453, 517 71 České Meziříčí, info@skservis.cz, 494 661 131
ÚVOD KONTAKT VAŠE POPTÁVKA NAPIŠTE NÁM ZAMĚSTNÁNÍ

BANDÁŽOVÉ PNEUMATIKY (POS)

bandážové pneumatiky Plnopryžové pneumatiky bandážové (obručové) konstrukce - nazývané také press-on-solid či v USA press-on-bands jsou zpravidla tvořeny jednou vrstvou pryže navulkanizované na ocelové obruči. Takto pojatá konstrukce tvoří velmi stabilní oporu pro manipulační vozík a jsou i velmi ekonomickou volbou. Cenou za tyto výhody je nízký aspekt tlumení vibrací vozíku u jedné vrstvy pryže (Trelleborg dodává i dual compound - dvouvrstvou bandážovou pneumatiku, která tyto nevýhody eliminuje. Pneumatiky jsou navrženy buď jako mm velikosti nebo palcové velikosti a jsou dostupné i ve specifických směsích včetně bílé (NM) pro čisté podlahy. Vzhledem k majoritnímu určení vozíků do vnitřních prostor je hojně používán i hladký vzorek pneumatik-viz vzorky bandážové pneumatikyBandážové pneumatiky se vyskytují především na vozících amerického původu, kde tato pneumatiky vznikla a proto se Trelleborg rozhodl ponechat v sortimentu vedle značky Trelleborg i původní značku MONARCH, která odpovídá i americkému rozměrovému pojetí kol. Ráfky pro bandážové pneumatiky jsou samozřejmě konstrukčně odlišné od ráfků pro superelastické či vzdušnicové pneumatiky a jsou rovněž v nabídce Trelleborgu v sekci průmyslová kola

bandážové pneumatikySortiment bandážových kol Trelleborg zahrnuje široký sortiment jak milimetrových, tak i palcových rozměrů.
Výhodou uvedených kol je vysoká stabilita, dlouhá životnost při zvážení vysoké ekonomičnosti, jednoduchá montáž a nízké ceny ráfků.
Kola Trelleborg zaručují kompatibilitu sortimentu přední a zadní nápravy a nabízí i duální směr pro náročné aplikace a nejtěžší provozní podmínky.
Dostupná je i varianta NM pro čisté podlahy. Další variantou je směs RR s minimálním valivým odporem pro nepřetržité provozy ve vnitřních skladech.
Technické informace Trelleborg POS  

bandážové pneumatiky Koncept POS pochází ze Spojených států a MONARCH je vedoucí světovou značkou pro tuto oblast. Její kompletní sortiment vyrobený nejmodernější vstřikovací technologií využívají k plné spokojenosti nejen přední američtí i další světový výrobci manipulační techniky, ale i trhy náhradní potřeby po celém světě. POS využívá nejkvalitnějších přírodních pryží a tím dosahuje nejen dlouhé životnosti kol, ale i maximální odolnosti v náročných provozních podmínkách. Monarch vyvinul několik odlišných tvarů / profilů bandáže tak, aby co nejvíce splňoval specifické nároky techniky na stabilitu, valivý odpor - životnost při maximální efektivnosti a maximalizace poměru cena / výkon. bandážové pneumatikyMonarch je nabízen v několika kvalitách směsí podle aplikace včetně NM-bílé pneumatiky pro čisté podlahy. Dvousložková směs dual service pomáhá kompenzovat vibrace stroje při zachování maximální životnosti kola. Sortiment je především v palcovém rozsahu, ale i v milimetrové řadě se při stále větší akceptací této řady u globálních výrobců nalezne již mnoho výrobků. Technické informace Monarch POS   bandážové pneumatikybandážové pneumatikybandážové pneumatiky

Hlavní stránka l Kontakty l Mapa webu l Zpět l Nahoru
SK SERVIS s.r.o. , Záhumenská 453, 517 71 České Meziříčí, CZECH REPUBLIC
info@skservis.cz +420 736 481 494, +420 736 481 488, +420 736 481 492
© 2005 UP com